HAKKIMIZDA

Ankara İç Mimarlık,

İçmimar Mustafa ERCİYAS ve İçmimar Umut GÜRLER tarafından anahtar teslimi “TASARIM, PROJE, UYGULAMA” mantığıyla kurulmuştur.

Proje ve danışmanlık hizmetleri iç mimarlardan oluşan genç ve yenilikçi bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmet, ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği sektörün Ankara’daki en büyük firması olan Ankara İç Mimarlık, 2009 yılından bugüne, yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur.

Beş yılda 3.000.000 metrekare üzerinde nitelikli ve butik proje hizmeti vermiştir. Toplamda, yaklaşık 100.000 metrekare büyüklüğünde anahtar teslimi birbirinden farklı ve nitelikli projeleri hayata geçirmiştir.

2012 yılında iki katlı merkez ofisini komple son trendlere ve çalışma ruhunu besleyecek dekorasyon fikirlerine uygun şekilde yenilemiş, tüm network altyapısını CAT 7 kablolama ile güçlendirmiştir. Aynı zamanda Ankara Render adı altında, tam dolulukta Dell R720 sunuculardan oluşan bilgi işlem ağını oluşturmuş, ekip çalışmasını hızlandıracak teknolojik yatırımlarını tamamlamıştır.

2013 yılında Siteler / ANKARA ‘da 600 metrekare kapalı alanda mobilya üretim tesisi yatırımı yapmış olup, istihdam sayısını artırarak hızlı ve kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylığı prensibi ile kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Tasarım, proje ve uygulama hizmetimiz Ankara merkezli olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra yurtdışında da projelendirme ve anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir.

Projelendirme, inşaat taahhüt (uygulama) ve mobilya işlerinde;
Tamamı kendi bünyesinde 30+ kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemektedir.

Ekibimiz hakkında daha detaylı bilgi için profil sayfamızı ziyaret ediniz.